Prva stran :: Reprezentanca :: Največji uspehi

Največji uspehi slovenskih biatloncev

 

 ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE

 

Ime in priimekRezultat/DisciplinaPrizorišče
Teja Gregorin3. mesto, zasledovanjeSoči, 2014

 

 SVETOVNA PRVENSTVA

 

Ime in priimekRezultat/DisciplinaPrizorišče
Jakov Fak1. mesto, skupinski startKontiolahti, 2015

Jakov Fak

1. mesto, posamičnoRuhpolding, 2012
Teja Gregorin2. mesto, posamičnoPjongčang, 2009
Slovenija2. mesto, mešana štafeta

Ruhpolding, 2012

Jakov Fak3. mesto, šprintNove Mesto na Morave, 2013

 

 ŽENSKE - stopničke na tekmah svetovnega pokala

 

Ime in priimekRezultat/DisciplinaPrizorišče
Andreja Grašič1. mesto, posamičnoOsrblie, 1996
Andreja Grašič1. mesto, posamičnoNozawa Onsen, 1997
Andreja Grašič1. mesto, posamičnoÖstersund, 1998
Andreja Grašič2. mesto, posamičnoLahti, 1995
Andreja Grašič2. mesto, posamičnoAnterselva/Antholz, 1996
Andreja Grašič2. mesto, šprintNovosibirsk, 1997
Andreja Grašič2. mesto, posamičnoHochfilzen, 1998
Tadeja Brankovič2. mesto, šprintOslo Holmenkollen, 2004
Tadeja Brankovič2. mesto, šprintÖstersund, 2005
Teja Gregorin2. mesto, skupinski štartOslo Holmenkollen, 2014
Andreja Grašič3. mesto, šprintOsrblie, 1996
Andraja Grašič3. mesto, posamičnoAnterselva/Antholz, 2002
Tadeja Brankovič3. mesto, šprintÖstersund, 2004
Tadeja Brankovič3. mesto, šprintKontiolahti, 2006
Tadeja Brankovič3. mesto, skupinski štartKontiolahti, 2006
Tadeja Brankovič3. mesto, skupinski štartPokljuka, 2007
Teja Gregorin3. mesto, skupinski štartOslo Holmenkollen, 2012
Slovenija3. mesto, štafetaOberhof, 2005
Slovenija3. mesto, štafeta

Ruhpolding, 2006

 

 MOŠKI - stopničke na tekmah svetovnega pokala

 

Ime in priimekRezultat/DisciplinaPrizorišče
Jakov Fak1. mesto, skupinski štart Hanti Mansijsk, 2015
Jakov Fak1. mesto, zasledovalno Nove Mesto na Morave, 2015
Jakov Fak1. mesto, šprintNove Mesto na Morave, 2015
Jakov Fak1. mesto, šprint

Oslo Holmenkollen, 2014

Jakov Fak1. mesto, šprint

Pokljuka, 2012

Jakov Fak

1. mesto, zasledovalno

Hochfilzen, 2012
Janez Marič1. mesto, posamičnoÖstersund, 2003
Janez Marič2. mesto, šprintAntholz/Anterselva, 2004
Janez Marič2. mesto, šprintOsrblie, 2002
Jakov Fak2. mesto, zasledovalnoRuhpolding, 2014
Jakov Fak2. mesto, skupinski štartPokljuka, 2012
Jakov Fak3. mesto, šprintAnterselva/Antholz, 2015
Jakov Fak3. mesto, zasledovalnoHochfilzen, 2014
Jakov Fak3. mesto, šprintÖstersund, 2014
Jakov Fak3. mesto, skupinski štartOslo Holmenkollen, 2014
Jakov Fak3. mesto, šprintAnterselva/Antholz, 2013
Jakov Fak3. mesto, šprintHochfilzen, 2012
Jakov Fak3. mesto, zasledovalnoÖstersund, 2010
Janez Marič3. mesto, šprintLake Placid, 2004
Tomas Globočnik3. mesto, skupinski štartOberhof, 2001
Marko Dolenc3. mesto, posamičnoÖstersund, 2003
Matjaž Pokljukar3. mesto, šprintLahti, 1995
Slovenija3. mesto, štafetaAnterselva/Antholz, 2002
Slovenija3. mesto, štafeta

Nozawa Onsen, 1997

  

MLADINSKA SVETOVNA PRVENSTVA

 

Ime in priimekRezultat/DisciplinaPrizorišče
Tamara Barič1. mesto, zasledovalnoPresque Isle, 2006
Klemen Bauer2. mesto, šprintHaute Maurienne, 2004
Klemen Bauer2. mesto, šprintKontiolahti, 2005
Peter Dokl2. mesto, posamičnoHaute Maurienne, 2004
Tamara Barič3. mesto, šprintPresque Isle, 2006
Klemen Bauer3. mesto, posamičnoHaute Maurienne, 2004
Klemen Bauer3. mesto, posamičnoMartel/Val Martello, 2007
Slovenija3. mesto, štafetaHaute Maurienne, 2004